Özge Fakıoğlu Oral

Özge Fakıoğlu Oral

Önemli olan bu hayatta başımıza ne gelirse gelsin ,ne yaşanırsa yaşansın hayatımızdaki olumsuzları değiştirme isteği benliğimizde bulunsun…
İşte ben sizlere bu farkındalığı kazandırmak için buradayım.Aldığım eğitimlerle ,sizlere faydalı olabilmek adına sürekli kendimi yenileme isteğim ve çabamla,bu zamana kadar birçok danışanıma umut oldum,hayatlarına dokundum.Birçok problemli vakayı çözüme kavuşturdum.Kavuşturmaya da devam edeceğim…
Kısaca kendimden bahsedecek olursam aslen İç Anadolu’lu bir ailenin üyesi olmama rağmen annem ve babamın eğitimci olmasından ötürü tayinimiz İzmir/Selçuk ‘a çıktı.
Bu sebepten İlköğretim hayatımı Gazi Mustafa Kemal ilköğretim Okulu’nda ,liseyi İzmir/Selçuk Süper Lisesi’ nde ingilizce eğitimi alarak başarıyla tamamladım.İlk üniversite eğitimimi Kocaeli Üniversitesi Girişimcilik Ve Proje Yönetim alanında tamamladım.
İş hayatında kendi bölümümle ilgili aktif görevlerde bulundum.Kendimi aradığım ,sorguladığım ve de bulduğum bir dönemde ikinci üniversitemi okumaya karar verdim.
Ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nü kazandım.Mezun olduktan sonra alanında uzman hocalardan Aile Danışmanlığı,Yaşam Ve Eğitim Koçluğu ,Zaman Yönetimi ,Kaygı Yönetimi gibi insan hayatını doğrudan etkileyen birçok konuda eğitim alma ve kendimi geliştirme fırsatını elde ettim.
Başkent Üniversitesi’nin sınavlı eğitimlerine katılarak alanımda sertifikalar kazandım.Katıldığım seminerlerle kişisel gelişim konusunda pek çok şey öğrendim.
Ulusal televizyonlarda programlara davet edildim.Profesörler ve alanında uzman hocalarla aynı masada yer alma şerefine genç yaşımda mazhar oldum.
2018 ‘de Ankara Gaziosmanpaşa ‘da kurduğum Değişim Eğitim Danışmanlık’ı 2019 ‘da Ankara Çukurambar’da bulunan ofise taşıyıp,deneyimli arkadaşlarımla mesleğimi başarılı bir şekilde sürdürmekteyim.
2019’da Ankara Çukurambar’a 2021 de Tunalı Hilmi ye tasıyarak yeni ekibimle farklı danısmanlık hizmetlerini de bunyeme katmış bulunmaktayım.
Evli ve 2 çocuk annesiyim. Çok mutlu bir evliliğim olduğunu ve  benden sırlarını paylaşmamı istediğinizde ben burada sizleri bekliyor olacağım

Sosyolog
Vektörel Grup Uzaktan Eğitim