İngilizce Eğitimi

Kontenjan Dolmadan Kaydınızı Yaptırın
Bu Grubun Son Kayıt Tarihine Kalan Süre
00Gün - 00Saat - 00dk. - 00sn.
Eğitim Takvimi
Grup No Başlama Tarihi Ücret Sepet Ön Kayıt
6-8 25.02.2023 251 TL
Eğitimlerimiz Hakkında Sorularınız İçin Danışmanlarımızı Arayabilirsiniz.
Eğitim İçeriği

İngilizce Kursu Ayrıntılar

İngilizce Kursu : İngilizce, tüm dünyada anadili farklı olan insanların ortak dil olarak kullandığı ve dünya dilleri arasında en çok kullanılan evrensel bir dildir. Ankara Vektörel Gurup Uzaktan Eğitim merkezi olarak,dünya üzerinde resmi dil kullanımı olarak 3.sırada yer alan ve dünya üzerinde 1 milyardan daha fazla kişinin kullandığı ingilizceyi, uzman kadromuz ve uzaktan eğitim ile ingilizce kursu eğitimini sizlere uluslararası standartlarda kolay ve akıcı bir şekilde öğretmektir.

Günlük hayatımızda ve iş hayatında bu kadar yaygın olarak kullanılan İngilizce,iletişim çağını yaşadığımız bu yüzyılda öğrenilmesi gereken bir yabancı dil haline gelmiştir.

İngilizce eğitim programımızın amacı 5 farklı düzeyde,her düzeyin gerektirdiği 4 temel dil becerisini (ingilizce okuma, ingilizce yazma, ingilizce dinleme, ingilizce konuşma) ingilizce eğitim programımıza katılmış olan kursiyerlerimize kazandırmaktır.

Temel ingilizce kursunda öğrenciler sadece Temel İngilizce düzeyinde Dilbilgisi ve kelime öğrenmekle kalmaz, uygulama çalışmalarıyla öğrenilen bilgiler kullanılır hale getirilir. Video dersleriniz sizler için şu içeriklerde hazırlanmıştır;

İngilizce Video Ders İçeriği

İngilizceye Giriş

 1. Alfabe
 2. Sayılar
 3. Renkler
 4. Zamirler
 5. Fiil Çekimleri
 6. Ülkeler

Aile ve Arkadaşlar

 1. Soy Ağıcı
 2. Ailemiz
 3. Karakterler

Günlük Hayat

 1. Günlük Rutin
 2. Geniş zaman
 3. Zarflar
 4. Zamanlar
 5. Meslekler

Ev Hayatı

 1. Evlerin çeşitleri
 2. Odalar
 3. Yer Belirleme Edatları
 4. Çoğul Kuralları
 5. Sıfatlar
 6. Yer Gösterme/Tarif

Yiyecek iİecekler

 1. Yemekler
 2. Yemek Sipariş Vermek

Hava Olayları

 1. Hava Drumu
 2. Şakalar
 3. Kıyafetler
 4. Karşılaştırma

Geçmiş Zaman

 1. Sıralama
 2. Geçmiş Zaman
 3. Zaman Edatları

Sıfatlar

 1. Sıfatlar
 2. Zarflar
 3. Hayvanlar

Gelecek Zaman

 1. Gelecek Zaman

Genel Tekrar

İngilizce Kursu

Yoğunluktan eğitime zaman ayıramayan kişiler ideal bir sistemdir.Uzaktan Eğitim sistemi, eğitiminiz boyunca Evinizin rahatlığından ayrılmadan trafik sıkıntısı çekmeden bilgisayarınızın, dizüstü bilgisayarınızın yada tabletlerinizin başında eğitiminizi tamamlama fırsatı sunmaktadır. Online ingilizce kursu için üstelik zaman ve mekan da fark etmiyor. İster iş yerinde ister bulaşıkları yıkadıktan sonra… İster internet çeken bir dağ başında ister sıcacık evinizde… İster akıllı televizyonunuzdan isterseniz de akıllı telefonunuzdan. Otobüste boşa geçen zamanlarınızı da değerlendirmek sizin elinizde. Bu sayede ingilizcenizi geliştirmek için ekstra zaman harcamanıza gerek kalmayacak. İş hayatınızda, okul hayatınızda ya da günlük hayatınızda rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.Canlı derslerimiz, her saat başında başlar. Bu dersleri, istediğiniz zaman ve yerde, istediğiniz sıklıkta alabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı.İnternet üzerinden Video Şeklinde 1 Yıl Süreyle Sınırsız İzlenebilir.Anlama,yazma,konuşma becerilerinizi geliştirin.Genel ingilizce,iş ingilizcesi,dilbilgisi veya okuma ağırlıklı herhangi bir eğitime istediğiniz zaman,istediğiniz kadar çalışın. Online İngilizce Kursu İngilizce seviyenizi daha hızlı ve daha kolay bir şekilde ilerleyin.Size sağlayacağımız eğitim materyallerini, haftalık olarak veya istediğiniz hızda tamamlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan kararlılık; gerisini biz sağlayacağız. Online İngilizce Kursu ile hayatınızı kurtarmaya karar verin!

Eğitim Sonunda Alabileceğiniz Sertifikalar

Kursiyer Görüşleri

Video Görüşler

Kalan Kontenjan: 9

400 251 TL %37 İndirim

Neden UzaktanEgitim.com?
 • Sertifika : Katılım Belgesi
 • E-Devlet : E-Devlet Onaylı
 • Eğitim Süresi : 1 Ay
 • Döküman : PDF+Video
 • Sınav Merkezi : Online
 • Erişim : TAB/PC/MOBİL

Bu Eğitimler de İlginizi Çekebilir Bu Eğitimler de İlginizi Çekebilir