13.12.2017 06:25:22

Emlak Danışmanlığı Kursu Üye Yorumları

KEMAL AYDIN - Emlak Danışmanlığı Kursu

Zamanı olmayanlar için güzel bir sistem,sınavı 100 puanla kazanıp sertifikayı aldım emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Kürşat Soner Çepni - Emlak Danışmanlığı Kursu

Canlı video eğitimlerinin görsel ağırlıklı ve örnekler üzerine dayalı sunumlarla anlatılması videoların izlenebilirliğini artırması bakımından önemli olduğunu düşünmekteyim.Yetişkin eğitimlerinde ders dinlemek sıkıcı olmakta ve amacına hizmet eden bir kurs yapısından uzaklaşmaktadır.Böylesine kapsamlı kurumsal bir kursun bunu yapmamasını çok büyük bir eksiklik olarak görmekteyim. Empati yaparak vi...

Samet Okatan - Emlak Danışmanlığı Kursu

uzaktan eğtim ekibi ve sezai baloğlu hocamıza böyle bir hizmet sunduğu için sonsuz teşekkür ederiz

Osman Yetkinköle - Emlak Danışmanlığı Kursu

Hocamızın bilgisi ve açıklayıcı konular çok önemli okumaktan ziyade tebrik ediyorum.Emlak işinde başarılı bir kişi olursam bu konuda sizlere duacı olucam bunu bilesiniz.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

necati yarar - Emlak Danışmanlığı Kursu

Ben YOZGAT_tan Necati YARAR: İlk başlarda sınav geçebilir miyim diye endişe etmiştim ama hep bildiğim konular bir emlakçı bu sınavı verememesi mümkün Doğru Bir Karar Örgün eğitim almak istiyordum fakat örgün eğitime ayıracak zamanım yoktu. Uzaktan eğitimle alakalı bir çok ön yargım vardı ama almak zorunda olduğum için aldım ama hiç pişman değilim hatta en doğru bir karar vermişim. Emeği geçen he...

Osman Demircan - Emlak Danışmanlığı Kursu

Ben İzmir alsancak tan Osman Demircan: İlk başlarda sınav geçebilir miyim diye endişe etmiştim ama hep bildiğim konular bir emlakçı bu sınavı verememesi mümkün değil.

sinan yıldırım - Emlak Danışmanlığı Kursu

iyigünler eğitim kaliteli ve anlatımlar gayet başarılı... bu arada emlak danışmanlığı hakkında çıkmış soru bankasını bulamıyorum yardımcı olunuz lütfen.. teşekkürler

Ahmet Özdemir - Emlak Danışmanlığı Kursu

Doğru Bir Karar Örgün eğitim almak istiyordum fakat örgün eğitime ayıracak zamanım yoktu. Uzaktan eğitimle alakalı bir çok ön yargım vardı ama almak zorunda olduğum için aldım ama hiç pişman değilim hatta en doğru bir karar vermişim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Hatice Evliyaoğlu - Emlak Danışmanlığı Kursu

Merhaba İstanbul ben kursa kadıköy den katıldım. 89 Puan la sertifikamı aldım. Emeği geçen tüm Vektörel Grup çalışanlarına teşekkür ederim.

Ahmet Terzioğlu - Emlak Danışmanlığı Kursu

İyi günler, ben konya dan ahmet terzi oğlu. Emlakçılık belgemi vektörel grup uzaktan eğitimden aldım arkadaşlar çok ilgili kendilerine çok teşekkür ediyorum.