Kariyer Gelişim Eğitim Paketi

Kontenjan Dolmadan Kaydınızı Yaptırın
Bu Grubun Son Kayıt Tarihine Kalan Süre
00Gün - 00Saat - 00dk. - 00sn.
Kariyer Gelişim Eğitim Paketi
Eğitim Takvimi
Grup No Başlama Tarihi Ücret Sepet Ön Kayıt
3-5 27.03.2023 2.500 TL
Eğitimlerimiz Hakkında Sorularınız İçin Danışmanlarımızı Arayabilirsiniz.
Eğitim İçeriği

Bilgisayarlı Muhasebe - Dış Ticaret - İnsan Kaynakları Eğitimi

Sizde bu paket ile kariyer gelişiminizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz . Ay sonuna özel kampanya ile bu 3 eğitim sadece 2.500₺ fiyat ile uzaktanegitim.com'da.

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimimizle, Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe ile ilgili gerekli teorik ve pratik bilgilerle, Türkiye’nin en çok tercih edilen muhasebe yazılımlarından Zirve ve Mikro Muhasebe Programlarını pratik uygulamalarla çok kısa bir süre içerisinde öğrenerek, mesleki donanım ve alt yapıya sahip olmanın yanı sıra; eğitim sonunda bu programları iş hayatında rahatlıkla kullanabilecek düzeyde bilgiye sahip olmuş olacaksınız.

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi Sertifika Programımızı başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiz;

Piyasada özel ve kamu kuruluşlarının ilgili departmanlarında;

Muhasebe Elemanı, Muhasebe Yardımcısı, Ön Muhasebe Uzman Yardımcısı, Ön Muhasebe Elemanı, Muhasebe Sorumlusu, Muhasebe Uzman Yardımcısı, Muhasebe Yetkilisi vb..gibi pozisyonlarla çalışabilirler.

Dış Ticaret Eğitimi

Ekonominin temel yapı taşlarından olan ticareti uluslararası alanda pratik, sorunsuz ve hızlı bir şekilde yönetebilmeniz için; dış ticaret uzmanlığı eğitim sertifika programımızı uzman eğitmenimizin uluslararası ticaret alanındaki 20 yılı aşkın mesleki tecrübeleri ve kurumsal eğitim deneyimleri ile sizlere sunuyoruz.

Pratik ve öğretici uygulamalarla zenginleştirdiğimiz eğitimimizin sonunda kursiyerlerimiz, hızlı ve etkin sonuçlarla başarıyı yakalayarak uluslararası ticarette söz sahibi olabilmeleri için gerekli mesleki donanıma sahip olacaklar ve üniversite onaylı Dış Ticaret Uzmanlığı sertifikasının da sahibi olacaklardır.

İnsan Kaynakları Eğitimi

Günümüz dünyasında hızla yaşanan değişim ve gelişmeler, küresel rekabet ortamı ve dönüşümler ekonomiyi ve iş dünyasını yakından etkilerken; şirketlerin bu ortamdan olumsuz etkilenmemeleri için en önemli sermayeleri olan aktif iş gücünün de çok daha nitelikli olmasını zorunlu kılmaktadır. Bu durumun bir sonucu olarak iş verenlerin personel işe alım politikalarında de adaylar arasından en donanımlı olup fark yaratanlar tercih edilmektedir.

İş arayanlar tarafında ise gelecek kaygısı olmadan güvenilir ve sağlam bir kurum ve görevde çalışabilmek için ciddi bir rekabet ortamı oluşmakta; teknik, mesleki ve kişisel becerilerini arttırarak fark yaratan ve tercih edilen bir çalışan olmak için bu nitelikli ve faydalı eğitimlerle kişilerin kendilerini geliştirmeleri her geçen gün daha da önem arz etmektedir.

Kuruluş tarihi olan 2004 yılından bugüne; güçlü alt yapısı, uzman kadrosu ve nitelikli eğitimleri ile eğitimde lider bir marka haline gelen Vektörel Grup Uzaktan Eğitim Merkezi günümüzün ve geleceğin parlayan yıldızı insan kaynakları uzmanlığı mesleği ile ilgili; bir eğitimden beklediğiniz her şeyi ve daha fazlasını İnsan Kaynakları Uzmanlığı ve Yönetimi Sertifikasyon Programı ile sizlere sunuyor.

Kursiyer Görüşleri

Video Görüşler

Kalan Kontenjan: 5

3.750 2.500 TL %33 İndirim

Neden UzaktanEgitim.com?
  • Sertifika : Üniversite Onaylı
  • E-Devlet : E-Devlet Onaylı
  • Döküman : PDF+Video
  • Sınav Merkezi : Online
  • Erişim : TAB/PC/MOBİL

Bu Eğitimler de İlginizi Çekebilir Bu Eğitimler de İlginizi Çekebilir