Burak TÖRÜN ile Ücretsiz Diksiyon Eğitim Semineri


Seminer erişim bilgilerini tarafınıza iletebilmemiz için geçerli bir e-posta adresi ve telefon numarası giriniz.

Ses Kullanımı,Egzersizler,Nefes Kullanımı,Hitabe,Tonlama ve Vurgu,Doğaçlama

DİKSİYON NEDİR?

Diksiyon, konuşurken his ve düşünceleri doğru ve etkili bir şekilde anlatabilmek için sesin uyumunu, söyleniş şeklini, seslerin uzunluğunu ve kısalığını, vurgu ve tonlamalarını doğru jest ve mimiklerle yerinde ve güzel kullanma sanatıdır. Doğru ve etkili konuşma bilgi ile birleştiğinde, başarıyı artıracağı kesindir.

DİKSİYON KURSU

Yaşamı boyunca doğru ve akıcı konuşması ile dikkatleri her daim üzerine çeken, bu alanda kendini geliştiren ve devamında daha da profesyonelleşerek eğitmen kimliği ile adından söz ettiren ve birçok başarıya imza atan İletişim ve Kişisel Gelişim Uzmanı,TedX Konuşmacısı,E.CNN Türk Haber Spikeri  Burak TÖRÜN’ün anlatımı ile diksiyon ve etkili konuşma eğitimi oldukça keyifli bir eğitim haline gelmiştir. Basmakalıp cümlelerin yerine daha etkili cümleler tercih etmek, konuşması ile verimli etkileşim Kariyer sağlamak, konuştuğu konu hakkında gerçekten bilgi sahibi olduğunu dinleyiciye hissettirmek, tüm bu sürecin bir getirisi olmaktadır.

Etkili konuşman kurallarının ve inceliklerinin öğretildiği bu kurs sayesinde bireyler, konuşma yöntem ve süreçlerinde istedikleri güce ulaşabilmektedir.

UzaktanEgitim.Com & Diksiyon-Güzel Konuşma üstadı ünlü TV Spikeri, TedX Konuşmacısı, İletişim ve Kişisel Gelişim Uzmanı Burak TÖRÜN farkı ile hayatınızda büyük ve kalıcı değişimler yaratmaya hazır mısınız?

Diksiyon Kursu Kimler İçindir

Hangi yaşta veya hangi sektörde olursa olsun Diksiyon Kursumuz Türkçemizi doğru ve güzel konuşarak , bulunduğu her ortamda kendisini doğru ifade ederken düşüncelerini kelimelere dökerken zorlanmadan büyük bir ustalıkla etkili ve güzel konuşmak isteyen herkes içindir.

DİKSİYON EĞİTİMİ

Diksiyon Eğitimi Süreci Nasıldır?

Diksiyon Eğitimimizde tüm kursiyerlerimiz öncelikle kendilerine tanımlanan kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaparak  eğitim videolarını tamamlayacaklardır. Diksiyon Video eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerimiz ardından  eğitmenimiz Burak TÖRÜN ile canlı derslerde pratik yaparak, öğrendiklerini pekiştirecek güzel konuşmanın püf noktalarını ve tüyolarını keşfedeceklerdir. Üstelik canlı dersleri kaçırma veya katılamama durumlarında bile canlı dersler sisteme kaydedilecek sonradan tekrar tekrar sınırsız bir şekilde izleme şansına sahip olacaksınız. Kendinizi ve bilgilerinizi güncelleyebilmeniz için eğitimlerimiz tüm katılımcılarımıza 8 yıl boyunca açık olacaktır.

Diksiyon Eğitimi Sonrası Neler Kazanacaksınız?

Diksiyon Eğitimimizle kurallara uygun, akıcı ve anlaşılır konuşarak doğru ve etkili iletişimin tüm anahtarları bu eğitimde!

Diksiyonumuz ne kadar düzgün ve  etkileyici ise gerek iş hayatında  gerekse özel hayatımızda kendimizi o kadar iyi anlatır ve başarılı oluruz.

Dilimizi güzel kullanarak tıpkı ütülü ve tertemiz kıyafetler giymişiz gibi karşımızdaki kişilere ‘’ben nitelikli ve kaliteliyim’’ mesajı veririz.

Güzel ve etkili bir Türkçe ile hemen fark edilir ve toplumda her zaman daha saygın bir yere sahip oluruz.

Diksiyon ve hitabetimiz ile anında ilgi odağı olur insanlar üzerinde olumlu bir etki bırakırız.

Kendimizi daha kolay ifade edebilme özgürlüğünü bize sağlayan diksiyon eğitimi , ulaşmak istediğimiz hedeflere daha kolay bir şekilde ulaşmamızı sağlar.

Sizler için hazırladığımız birbirinden değerli diksiyon derslerinden oluşan Diksiyon Eğitimimizle artık siz de güzel ve etkili konuşarak etkileyici bir diksiyona sahip olacak, iş hayatınızda ve sosyal çevrenizle daha sağlıklı iletişim kurarak başarıyı yakalayacaksınız..

Diksiyon Eğitimimizle bulunduğunuz her ortamda fark edilir, tercih edilen, dikkat çekici  ve iz bırakan bir birey olabilmenin tüm sırlarını size öğreteceğiz. Üstelik zaman ve mekan sınırı olmadan uzaktan eğitim konforuyla.

Diksiyon Dersi İçeriği

 • Haber spikeri kimdir?
 • Ses Kullanımı
 • Nefes Kullanımı
 • Diyafram
 • Diyafram Egzersizleri
 • Vurgulama-Tonlama
 • Ses Kusurları
 • Konuşma Kusurları
 • Konuşmaya Duygu ve Anlam Katma.
 • Artikülasyon bozukluğu.
 • Tekerleme pratikleri.
 • Farklı Metin Türlerine Yönelik Okuma Çalışmaları
 • Beden Dili ve İmaj Yönetimi
 • Özgüven Yönetimi
 • Hitabet ve Topluluk Önünde Konuşma
 • Anlatım bozuklukları.
 • Etkin dinleme.
 • Hazırlıksız (Doğaçlama) konuşma Teknikleri.
 • Etkili sunum becerileri-1 (Sunum içeriği hazırlık)
 • Etkili sunum becerileri-2 (Sunum becerileri) ve daha fazlasıyla iş hayatında, kariyerinizde ve özel hayatınızda fark yaratmanın tam zamanı!

Diksiyon Nasıl Düzeltilir?

Diksiyonunuzu geliştirmek için alanında profesyonel bir eğitimciden diksiyon eğitimi alarak diksiyonunuzu düzeltir ve insanlar karşısında daha etkili bir görünüm sağlamış olursunuz.

Sizde diksiyonunuzu düzeltip daha etkili bir şekilde konuşmak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Diksiyon Tekerlemeleri

Diksiyon çalışmaları için tekerleme örneklerine https://diksiyondersi.com.tr/diksiyon-icin-tekerleme-ornekleri/ adresinden ulaşabilirsiniz.