Alüminyum Doğrama Panjur ve Balkon Sistemleri Kursu

4000 TL 2950 TL
Son 7 Kontenjan
Bu fiyattan son;
00 Saat 00 Dakika 00 Saniye

Panjur ve Balkon Sistemlerinin Üretiminde Çalışabilmek İçin Alüminyum Doğrama Panjur ve Balkon Sistemleri Kursuna Katılın!

Alüminyum doğrama panjur ve balkon sistemleri kursuna katılarak edineceğiniz belge ile montaj şirketlerinde, inşaat ve dekorasyon firmalarında çalışabileceğinizi biliyor muydunuz?

Alüminyum Doğrama Panjur ve Balkon Sistemleri Kursu

Alüminyum doğrama panjur ve balkon sistemlerinde montaj yapma yeterliliği kazandıran eğitim içeriği şöyledir:

 • Alüminyum Doğrama, Panjur ve Balkon Sistemlerinde Kullanılan Malzemeler
 • Ölçü Alımı, Kesme, Delme ve Şekillendirme Teknikleri
 • Montaj teknikleri ve işlemleri
 • Bakım ve Onarım İşlemleri
 • İş Güvenliği ve Sağlığı

Alüminyum doğrama panjur ve balkon sistemleri kursu;

 • Alüminyum doğrama, panjur ve balkon sistemlerinde hangi malzemelerin kullanıldığını,
 • Ölçü alma işleminin nasıl yapıldığını,
 • Montaj tekniklerini,
 • Bakım ve onarım işlemlerini,
 • İSG bakımından nasıl önlemler almak gerektiğini öğrenmeyi sağlar. 

Kursiyerler, alüminyum doğrama panjur ve balkon sistemleri kursunda öğrendiklerini üniversite onaylı kurs bitirme sertifikası ile destekleyebilirler.

Üniversite Onaylı Sertifika: Alüminyum doğrama panjur ve balkon sistemleri kursu online eğitim programının ardından yine online olarak gerçekleştirilen sertifika sınavında en az 45 puan alarak başarılı olan kursiyerler üniversite onaylı sertifika almaya hak kazanırlar. Alüminyum doğrama panjur ve balkon sistemleri sertifikası genel olarak inşaat ve yapı sektöründe çalışmaya olanak tanır.

Online Alüminyum Doğrama Panjur ve Balkon Sistemleri Kursu Kazanımları

Alüminyum doğrama panjur ve balkon sistemleri kursu, inşaat ve yapı sektöründe meslek kazandıran kurs programlarından biridir. Eğitime katılarak sertifika sahibi olmak kursun en önemli kazanımıdır. Sertifikası olanlar inşaat sektöründe ara eleman olarak çalışabilirler. 

Alüminyum Doğrama Panjur ve Balkon Sistemleri Kursuna Kimler Katılabilir?

Alüminyum doğrama panjur ve balkon sistemleri eğitimi online modüllerden oluşan eğitim programıdır. İsteyen herkes eğitime katılma hakkına sahip olabilir. Bununla birlikte kursun katılımcı profili; inşaat işçileri, marangozlar, mobilya ustaları, mimarlar ve iç mekân tasarımcılarından oluşur.

Alüminyum Doğrama Panjur ve Balkon Sistemleri Eğitimi

Alüminyum doğrama panjur ve balkon sistemleri kursu, meslek edindirme kursları kategorisinde sunduğumuz online eğitim programıdır. Eğitimde amaç, kursiyerlerin mesleki yeterlilik kazanmalarını sağlamaktır. Eğitimi tamamlayanların, alüminyum doğrama, panjur ve balkon sistemleriyle ilgili işlerde çalışmaları mümkündür.

Online Alüminyum Doğrama Panjur ve Balkon Sistemleri Kursu Ne İşe Yarar?

Alüminyum doğrama panjur ve balkon sistemleri kursu kapsamında öncelikli olarak sektörün ve mesleğin gereklilikleri aktarılır. Ardından ekipmanlar üzerinde durulur. Mesleği icra etme yeterliliği sağlayan diğer teknik konular detaylandırılır. 

Kurs programı online olarak düzenlenmiştir. Alüminyum doğrama panjur ve balkon sistemleri uzaktan eğitim programı birçok bakımdan fayda sağlayarak eğitimde fırsat eşitliği oluşturur. Bu avantajların başında zaman ve mekân kısıtlamasının ortadan kalkması gelir.

Üniversite Onaylı Alüminyum Doğrama Panjur ve Balkon Sistemleri Sertifikası Nasıl Alınır?

E devlet üzerinden sorgulanabilen sertifika, ilgili alanda eğitim alındığını gösterir. Dolayısıyla üniversite onaylı alüminyum doğrama panjur ve balkon sistemleri sertifikası almak için öncelikle kurs programına katılmak gereklidir. Sertifikasyon süreci şöyle ilerler:

 • Eğitim programına kayıt işlemi tamamlanır.
 • Öğrenci paneline erişim sağlanır. 
 • Eğitim içerikleri gerekirse tekrarlanarak tamamlanır.
 • Sertifika sınavına katılım sağlanır.
 • Geçerli notu alan ve sınavda başarılı olan bireyler sertifika almaya hak kazanır.

Alüminyum Doğrama Panjur ve Balkon Sistemleri Sertifikası Ne İşe Yarar?

Alüminyum doğrama panjur ve balkon sistemleri sertifikası kurs bitirme belgesi niteliği taşır. Milli Eğitim Kanunu gereğince iş yerleri tarafından kabul edilir. Belgenin istihdamda önemli bir etkisi vardır. Sertifika, işe girmede kolaylık sağlar. Sertifikası olanlar; inşaat firmalarında, müteahhitlerin yanında, cam balkon şirketlerinde ve iç mekân tasarım firmalarında çalışabilirler. Eğitim ve eğitimin sonunda alınan kurs bitirme belgesi, kendi işini açmak isteyenler için iş fırsatı anlamına da gelir. 

Eğitime Kayıt Ol

Eğitime Kayıt Ol

Seçtiğiniz eğitimi kredi kartı veya banka havalesi ile hemen satın alabilirsiniz.

Dersleri Tamamla

Dersleri Tamamla

Eğitimleri istediğiniz zaman bilgisayar üzerinden veya akıllı telefon üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Sertifikan E-devlete Yüklensin

Sertifikan E-devlete Yüklensin

Eğitim sonunda e-devlet üzerinden sorgulanabilir gerçek bir sertifikaya sahip olun. Sertifikanız ile özgeçmişinizi güçlendirin, hedeflerinize kolaylıkla ulaşın.

Uzaktan Eğitim Avantajları

Avantajları

 • Eğitim programlarının müfredatı, alanında uzman eğitimciler tarafından çevrimiçi öğrenme modelinde hazırlanmıştır. Eğitim içeriklerine kolayca erişebilirsiniz.
 • Titizlikle hazırlanan online içerikler kolaylıkla anlaşılabilir. Üstelik sınırsız defa tekrarlayarak bilgileri pekiştirme imkânı vardır.
 • Öğrenci panelinde yer alan ve farklı seviyedeki sorulardan oluşan soru havuzundaki sorular üzerinde çalışarak bilgilerin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Eğitim programlarına ister peşin, isterseniz kredi kartına taksitle (tüm kredi kartları) kolay ve güvenli şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Eğitim sonunda düzenlenen sertifika sınavına üç defa girebilir, başarılı olduğunuzda sertifikanızı QR kod veya sertifika numarası ile e-devlette sorgulayabilirsiniz.

Bu Kategorideki Popüler Eğitimler

Whatsapp Hattı