Eğitimimiz hakkında detaylı bilgi almak ve %31 indirim oranından yararlanmak için formu doldurun. Sizi Arayalım

Oyun ve Masal Terapisi Eğitimi


CANLI DERS
CANLI DERS
ÜNİVERSİTE ONAYLI
ÜNİVERSİTE ONAYLI
MOBİL ERİŞİM
MOBİL ERİŞİM
Eğitim Süresi
: 50 Saat
Canlı Ders
: VAR
Sertifika
: Üniversite Onaylı
Sınav
: Online
Döküman
: PDF+Video
2-1
₺1.920,00

Başlama ve Bitiş Tarihi:
05.12.2021
30.03.2022

Oyun Terapisi Eğitimi

Vektörel Grup Uzaktan Eğitim Merkezi olarak sizlere; çocuk merkezli oyun terapisi eğitimi programımıza katılarak, Türkiye’nin her yerinden zaman ve mekân özgürlüğü ile son derece nitelikli içeriklerden oluşan bir kurs programı ve aynı zamanda bu programın sonunda 6 saatlik canlı süpervizyon dersleriyle, toplam 40 saatlik bir eğitim sunuyoruz. Eğitim süreciniz aşağıda ki aşamalarda devan edecektir;

  • Kayıt işlemlerinden sonra kurs modüllerin takip edebilmesi için,tüm kursiyerlerimizin e-mailine öğrenci kayıt bilgi ve şifresi gönderilecektir.
  • Modüller öğrenciye canlı ders, video ve doküman şeklinde verilecektir.
  • Modüller tamamlandıktan sonra 6 saatlik bir uzaktan eğitim süpervizyon çalışması yapılacaktır. Süpervizyonda öğrencilerimiz sorularını ve paylaşmak istedikleri her konuyu canlı olarak eğitmenimize iletebilecektir
  • Eğitim sürecinin sonunda yapılacak online sınavda başarılı olan kursiyerlerimiz Türk Hava Kurumu Üniversitesi onaylı Oyun Terapisi Sertifikası almaya hak kazanacaklardır. Sertifikanızı ister Ankara Kızılay'da bulunan kurumumuza gelerek elden teslim alabilir veya kargo ile adresinize teslimini isteyebilirsiniz.

Süpervizyon Süreci

Vektörel Grup Uzaktan Eğitim Merkezi olarak Oyun Terapisi uygulayıcı eğitimimizde süpervizyon eğitiminiz de tamamen uzaktan olacaktır. Eğitim sonunda gerçekleştirilecek 6 saatlik uzaktan canlı süpervizyon eğitiminizde birebir uzman eğitmenimizle canlı ders süresince rahatlıkla iletişim kurabilir aklınıza takılan her konuda sorularınızı sorabilir aklınıza takılan konularda kendisine bire bir danışabilirsiniz.

Masal Anlatıcılığı ve Masal Terapisi Eğitimi Sertifika Programı

  Vektörel Grup Uzaktan Eğitim Merkezi olarak amacımız alışılagelmiş masal eğitimlerinin dışına çıkıp bu eğitimi kendi içinde uzmanlık bölümlerine ayırarak; önce uzman masal ve hikaye anlatıcısı eğitmenimizle masalların derinliklerine inip onun büyülü dünyasında bir yolculuğa çıkarak masalı tüm yönleriyle keşfetmek; sonrasında ise klinik psikoloğumuzun deneyimleri ile masalın doğru yöntem ve tekniklerle çocuk ve bireylerle sağladığı faydaları inceleyerek Türkiye’nin en farklı ve en kapsamlı  Masal-Hikaye Anlatıcılığı & Masal Terapisi eğitimini sunmaktır.

  Kendi hayatımızın kahramanı olma yolunda bizi destekleyen masalın iyileştirici ve geliştirici gücünü günlük hayatında pratik uygulamalarla kullanabilen nitelikli öğrenciler yetiştirerek yaratacağımız toplumsal katma değer öncelikli hedefimizdir.

Eğitim Sonunda Alabileceğiniz Sertifikalar

Oyun ve Masal Terapisi Eğitimi'ndan Kareler

Kursiyer Görüşleri

Video Görüşler

Eğitmenlerimiz

%31

İndirim

₺2.800,00
₺1.920,00

Ön Başvuru Formu Ön Başvuru Formu

Bu Eğitimler de İlginizi Çekebilir Bu Eğitimler de İlginizi Çekebilir