Taş Ocağı Kırma-Eleme Tesis Operatörlüğü ve Bakımcılığı Kursu

4000 TL 2950 TL
Son 5 Kontenjan
Bu fiyattan son;
00 Saat 00 Dakika 00 Saniye

Taş Ocağı Kırma-Eleme Tesis Operatörlüğü ve Bakımcılığı Kursuna Katılın, İstihdamı Destekleyen Belgeye Sahip Olun!

Taş ocağı kırma-eleme tesis operatörlüğü ve bakımcılığı kursuna katılarak alacağınız belge inşaat sektöründe ara eleman olarak çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Taş Ocağı Kırma-Eleme Tesis Operatörlüğü ve Bakımcılığı Kursu

Taş ocağı kırma-eleme tesis operatörlüğü ve bakımcılığı, tehlikeli ve çok tehlikeli işler sınıfına giren meslek gruplarından biridir. Bu meslekte çalışmak için gereken belgeyi kazandıran taş ocağı kırma-eleme tesis operatörlüğü ve bakımcılığı kursu eğitim içeriği şu şekildedir:

 • İş Sağlığı ve Güvenliği
 • Taşocağı Kırma-Eleme Tesis Operatörlüğü ve Bakımcılığı

Taş ocağı kırma-eleme tesis operatörlüğü ve bakımcılığı eğitimi;

 • Temel İSG kuralları,
 • Taş ocağının ve kaya parçaları kırma eleme tesislerinin özellikleri,
 • Taş ocaklarında ve kırma eleme tesislerinde operatörlük ve bakımcılık işleri yaparken teknik açıdan dikkat edilmesi gerekenler gibi konular,
 • Kullanılan makine, araç ve gereçler hakkında bilgi sahibi olmayı sağlar. 

Taş ocağı kırma-eleme tesis operatörlüğü ve bakımcılığı sertifika programı, geniş müfredatı ve kazandırdığı belge ile alana hazırlayan eğitim programı niteliğindedir. 

Üniversite Onaylı Sertifika: Taş ocağı kırma-eleme tesis operatörlüğü ve bakımcılığı kursu online eğitim programının ardından yine online olarak gerçekleştirilen sertifika sınavında en az 45 puan alarak başarılı olan kursiyerler üniversite onaylı sertifika almaya hak kazanırlar. 

Taş Ocağı Kırma-Eleme Tesis Operatörlüğü ve Bakımcılığı Kursu Kazanımları

Taş ocağı kırma-eleme tesis operatörlüğü ve bakımcılığı kursu maden, inşaat ve yapı sektörüne hazırlayan bir kus programıdır. Taş ocağı kırma-eleme tesis operatörü ve bakımcısı unvanıyla çalışmak için temel oluşturur. Programın en önemli kazanımı, e-devlete işlenen üniversite onaylı sertifikadır. Sertifika kursiyerlerin sürecin sonunda, mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışmak üzere kullanılabilir.

Taş Ocağı Kırma-Eleme Tesis Operatörlüğü ve Bakımcılığı Kursuna Kimler Katılabilir?

Taş ocağı kırma-eleme tesis operatörlüğü ve bakımcılığı kursu online modüllerden oluşan kurs programıdır. İsteyen herkes kursa katılabilir; fakat sertifika sınavına katılabilmek için en az ilkokul mezunu olduğunu belgelemek gereklidir.  Kursa katılmak için özel bir koşul olmasa da alanda çalışacak kişilerin sağlık durumunun tehlikeli işler kapsamında çalışmaya uygun olması gerekir. Ayrıca farklı niteliklerin bulunması da beklenebilir.

Taş Ocağı Kırma-Eleme Tesis Operatörlüğü ve Bakımcılığı Kursu

Taş ocağı kırma-eleme tesis operatörlüğü ve bakımcılığı kursu, tehlikeli ve çok tehlikeli işler eğitimleri kategorisinde düzenlemiş olduğumuz meslek edindirme kurs programıdır. Eğitim programı, sektör paydaşlarının zorunlu kıldığı eğitimlerden biridir. Geniş kapsamlı eğitim modüllerinden oluşan programın müfredatı, alanında deneyimli eğitmenlerce hazırlanmıştır. 

Kurs programıyla amaçlanan kursiyerlerin şu görev ve sorumlulukları yerine getirebilmelerini sağlamaktır:

 • İş sağlığı ve güvenliği kurallarını uygulama,
 • Beton harç ve benzeri yapımında çalışma.

Eğitim süreci tamamlandığında kursiyerler, kırma eleme tesislerinde agrega (farklı mineral yapıya sahip inorganik malzemeler) üretiminde çalışma yeterliliğine ulaşırlar.

OnlineTaş Ocağı Kırma-Eleme Tesis Operatörlüğü ve Bakımcılığı Kursu Ne İşe Yarar?

Taş ocağı kırma-eleme tesis operatörlüğü ve bakımcılığı eğitim programı, meslek kursları kapsamında düzenlediğimiz bir programdır. Kurs kapsamında öncelikle mesleki sorumluluklar üzerinde durulur. Ardından meslekle ilişkili tüm konular detaylandırılır. Böylece eğitimi tamamlayan bir kursiyer;

 • Bitkisel toprağı sıyırarak alıp depolayabilir,
 • Malzemeyi yerinden sökebilir,
 • Malzemeyi kamyonlara yükleyebilir,
 • Malzemelerin kamyonlardan kırma eleme tesisine sevkini sağlayabilir.

Taş ocağı kırma-eleme tesis operatörlüğü ve bakımcılığı uzaktan eğitim programı birçok bakımdan fayda sağlayarak eğitimde fırsat eşitliği oluşturur. Uzaktan eğitimin en önemli avantajı zaman ve mekân kısıtlamasının ortadan kalkmasıdır. 

Üniversite Onaylı Taş Ocağı Kırma-Eleme Tesis Operatörlüğü ve Bakımcılığı Kursu Sertifikası Nasıl Alınır?

E devlet üzerinden sorgulanabilen ve istihdamı destekleyen sertifika, ilgili alanda eğitim alındığını gösterir. Dolayısıyla üniversite onaylı Taş ocağı kırma-eleme tesis operatörlüğü ve bakımcılığı sertifikası almak için öncelikle kurs programına katılmak gereklidir. Sertifikasyon süreci, diğer eğitimlerde de geçerli olduğu gibi şu şekilde ilerler:

 • Eğitim programına kayıt işlemi tamamlanır.
 • Öğrenci paneline erişim sağlanır. 
 • Eğitim içerikleri gerekirse tekrarlanarak tamamlanır.
 • Sertifika sınavına katılım sağlanır.
 • Geçerli notu alan ve sınavda başarılı olan bireyler sertifika almaya hak kazanır.

Taş Ocağı Kırma-Eleme Tesis Operatörlüğü ve Bakımcılığı Kursu Sertifikası Ne İşe Yarar?

E-devlete işlenen taş ocağı kırma-eleme tesis operatörlüğü ve bakımcılığı sertifikası kurs bitirme belgesi niteliği taşır. Milli Eğitim Kanunu gereğince iş yerleri tarafından kabul edilir. Belgenin istihdamda önemli bir etkisi vardır. Sertifikası olanlar,

 • Açık ocak maden işletmelerinde,
 • İş makinesi kullanımına açık olan inşaat işletmelerinde,
 • Genel yapı işletmelerinde,
 • Yol ve baraj şantiyelerinde çalışabilirler. 

Taş ocağı kırma-eleme tesis operatör ve bakımcılarının öncelikli istihdam alanı kırma eleme tesisleri ve hazır beton santralleridir.

Eğitime Kayıt Ol

Eğitime Kayıt Ol

Seçtiğiniz eğitimi kredi kartı veya banka havalesi ile hemen satın alabilirsiniz.

Dersleri Tamamla

Dersleri Tamamla

Eğitimleri istediğiniz zaman bilgisayar üzerinden veya akıllı telefon üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Sertifikan E-devlete Yüklensin

Sertifikan E-devlete Yüklensin

Eğitim sonunda e-devlet üzerinden sorgulanabilir gerçek bir sertifikaya sahip olun. Sertifikanız ile özgeçmişinizi güçlendirin, hedeflerinize kolaylıkla ulaşın.

Uzaktan Eğitim Avantajları

Avantajları

 • Eğitim programlarının müfredatı, alanında uzman eğitimciler tarafından çevrimiçi öğrenme modelinde hazırlanmıştır. Eğitim içeriklerine kolayca erişebilirsiniz.
 • Titizlikle hazırlanan online içerikler kolaylıkla anlaşılabilir. Üstelik sınırsız defa tekrarlayarak bilgileri pekiştirme imkânı vardır.
 • Öğrenci panelinde yer alan ve farklı seviyedeki sorulardan oluşan soru havuzundaki sorular üzerinde çalışarak bilgilerin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Eğitim programlarına ister peşin, isterseniz kredi kartına taksitle (tüm kredi kartları) kolay ve güvenli şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Eğitim sonunda düzenlenen sertifika sınavına üç defa girebilir, başarılı olduğunuzda sertifikanızı QR kod veya sertifika numarası ile e-devlette sorgulayabilirsiniz.

Bu Kategorideki Popüler Eğitimler

Whatsapp Hattı